fbpx

Konkurs za posao: Diplomirani inženjer elektrotehnike

4 min. za čitanje

TQM d.o.o. Lukavac već 5 godina posluje u Bosni i Hercegovini. Usmjereni smo na saradnju s malim i srednjim preduzećima, budući da smo uvjereni da ona stvaraju najveći broj radnih mjesta i daju vitalan doprinos ekonomiji naše zemlje. Trenutno, TQM d.o.o. Lukavac posluje u cijeloj zemlji, te zapošljava 12 zaposlenika. TQM d.o.o. Lukavac značajno ulaže u profesionalno usavršavanje svojih zaposlenika.

Zbog kontinuiranog rasta nasih komitenata i ekspanzije poslovanja, TQM d.o.o. Lukavac planira dodatno osnaziti svoj tim.

Iz tog razloga, TQM d.o.o. Lukavac raspisuje konkurs za prijem u radni odnos na neodređeno vrijeme za radno mjesto:

STRUKOVNI INŽENJER – DIPLOMIRANI INŽENJER ELEKTROTEHNIKE

OPIS RADNOG MJESTA

  • Vrši periodične preglede, mjerenja i ispitivanja na elektroenergetskim postrojenjima, električnim uređajima i instalacijama,
  • Vrši periodični pregled i ispitivanje sredstava rada i mikroklime,
  • Vrši provjeru i ispitivanje funkcionalnosti ugrađenog sistema aktivne zaštite od požara,
  • Vrši obuku i provjeru znanja uposlenika iz oblasti ZNR, PPZ i LZT,
  • Vrši obuku i edukaciju (obrazovanje odraslih) uposlenika za rad na siguran način sredstvima rada,
  • Izrađuje Pravilnike ZNR, PPZ i ostale akte iz ove oblasti,
  • Izrađuje elaborate, planove, procjene i druga stručna mišljenja iz oblasti ZNR PPZ i struke,
  • Provođenje ispitivanja prema definisanim i dokumentovanim metodama (standardi, planovi, radna uputstva),
  • Primjena principa nezavisnosti, nepristrasnosti, integriteta kao i povjerljivosti informacija,
  • Praćenje procedura društva, te normativne regulative koja se odnosi na planiranje i provođenje aktivnosti Sektora,
  • Brine se za marketing, obradu tržišta, nuđenje i ugovaranje usluga Sektora, u skladu s procedurama te planovima poslovanja TQM d.o.o. Lukavac,
  • Koordinacija sa svojim nadređenim te Rukovodiocima Sektora Društva TQM d.o.o. Lukavac u vezi svih poslova Društva,
  • Komunikacija s potencijalnim kupcima,
  • Mjerenje zadovoljstva korisnika usluga,
  • Održavanje i povećavanje ugleda Sektora u kojem radi i Društva na tržištu,
  • Izrađuje Izvještaje, zajedno sa tumačenjem izvještaja po potrebi,
  • Obavlja sve druge poslove po nalogu svog pretpostavljenog Rukovodioca sektora i Direktora.. Posao se obavlja većim dijelom na terenu, uz obavezno planiranje.

USLOVI

  • Visoka stručna sprema – diplomirani inženjer elektrotehnike sa radnim iskustvom u struci od tri godine,
  • Stručni ispit u struci (poželjno),
  • Poznavanje jednog stranog jezika (poželjno),
  • Poznavanje Microsoft office aplikacija (poželjno),

Posebne vještine:

  • Dobro razvijene analitičke i organizacione sposobnosti,
  • Incijativnost i ustrajanost,
  • Fleksibilnost i samostalnost u radu,
  • Sposobnost prilagođavanja timskom radu,
  • Dinamičnost,
  • Proaktivnost,
  • Samoinicijativnost,
  • Komunikativnost,
  • Pregovaračke sposobnosti,
  • Organizacijske sposobnosti.

NUDIMO VAM

  • Radni odnos i stimulativna primanja
  • Prijavu na penziono i zdravstveno osiguranje
  • Kontinuirano profesionalno usavrsavanje i stalnu edukaciju putem vrhunskih treninga
  • Rad na puno radno vrijeme uz probni period od 6 mjeseci
  • Rast plate proporcionalno ostvarenim rezultatima
  • Napredovanje u karijeri
  • Rad u ugodnoj admosferi
  • Službeni automobil
  • Mogućnost napredovanja u kompaniji
  • Fleksibilno radno vrijeme

Konkurs je otvoren 30 dana od dana objavljivanja.

Prijavu na konkurs možete izvršiti putem e-mail-a nermin.alic@tqm.ba, lično ili poštom na adresu:

TQM d.o.o. Lukavac,
Modrac b.b.
75300 Lukavac

Uz prijavu obavezno priložiti CV i kopiju diplome.

Kontakt osoba:

Nermin Alić
Tel: +387 35 553 999
Fax: +387 35 554 444
Mobile: +387 61 560 878
E-mail: nermin.alic@tqm.ba

OZNAKE:
Podijeli ovaj članak
Napišite komentar
Subscribe
Notify of
0 komentara
Inline Feedbacks
View all comments