Najutjecajniji medij na općini Lukavac

Fabrika cementa Lukavac: Konkurs za posao

Mi smo vodeći proizvođač portland i zidarskog cementa u Bosni i Hercegovini i dio smo Asamer Baustoffe Grupacije iz Austrije. Ako ste proaktivna i dinamična osoba i želite postati dio tima naše uspješne kompanije, koja posluje u skladu sa vrhunskim evropskim standardima, koristeći najsavremenije industrijske tehnologije, sa zadovoljstvom Vas pozivamo da se prijavite na oglas za popunjavanje radnog mjesta:

6.128

REFERENT U PRODAJI (m/ž)

Opis posla:

  • Pružanje tehničke podrške prodajnom osoblju na terenu
  • Izrada naloga za utovar gotovih proizvoda i fakturisanje otpremljenih proizvoda
  • Priprema izvozne dokumentacije i izvještavanje o poslovima izvoza
  • Arhiviranje dokumentacije i distribuiranje kupcima i knjigovodstvu
  • Analiza prodajnih rezultata i izrada dnevnih, mjesečnih i kvartalnih izvještaja
  • Izvještavanje u vezi naplate potraživanja od kupaca
  • Komunikacija sa kupcima u dijelu otpreme, prijema narudžbi i ovlaštenja za vozače

Uslovi:

  • VSS – ekonomski fakultet
  • Izvrsno poznavanje rada na računaru (MS Office)
  • Odlično znanje engleskog jezika
  • Analitičnost, tačnost, ažurnost, sistematičnost i odgovornost na visokom nivou
  • Izvrsne komunikacijske vještine
  • Spremnost na konstantno usavršavanje
  • Iskustvo u radu u prodaji je prednost

Nudimo Vam:

  • Ugovor na određeno vrijeme (zamjena tokom perioda porodiljnog odsustva)
  • Priliku za profesionalni i lični razvoj i rad u poticajnoj sredini
  • Stimulativna primanja u ovisnosti od individualnih rezultata rada i poslovanja kompanije

Dokumentacija za prijavu:

  • CV
  • Kopija diplome
  • Ostala relevantna dokumentacija (certifikati/uvjerenja vezano za navedene uslove)

Prijave primamo do: 18.10.2017.

Ukoliko ispunjavate navedene uslove i želite da se pridružite našem timu, Vašu prijavu, sa skeniranom navedenom dokumentacijom, možete poslati na e-mail adresu: [email protected]

Sortiraj:   najnoviji | najstariji | popularni
SDPInsider
Gost
SDPInsider

Manite se gluposti i konkursa i ne zajebavajte ovaj narod više. Sve konkurse namještate vi i svi ostali.

radnik FCL
Gost
radnik FCL

Jel ovo Izet dogovorio sa Lafinašem da primi nekog iz SDP-a,kao što je primio sina od Hajrudina Hodžića,a za uzvrat da mu Lafinaš dozvoli da spaljuje gume i lijekove u neograničenim količinama.Ovo se zove borba za ekologiju na Tuzlanski način.

wpDiscuz