Rukometaši Lukavca sa novim igračima do nove pobjede

1 min. za čitanje

Bila je to izvanredna rukometna utakmica koju su gosti puno bolje otvorili, ali su se igrači domaće ekipe brzo “sabrali” i utakmicu okrenuli u svoju korist. Na poluvrijeme se otišlo rezultatom 15-14.

U drugom poluvremnu domaći su krenuli još jače i napravili značajnu prednost koju su održali do kraja da bi završili sa rezultatom 32-27.

Najefikasniji igrač na terenu je bio Kovačević Nedim sa 13 golova.

Treba istaći da su prvenstveni debi u ekipi RK Lukavac imali bivši rukometaši ORK “Omladinac” Lukavac: Zagrljača Ardin, Mahovkić Emsad, Junuzović Edin i golman Imamovic Haris.