Lukavački futsaleri poraženi u Tuzli: Bosna Kompred bolja u derbiju (FOTO)

U okviru 11. kola Prve lige FBiH za futsalere svoj susret večeras su odigrali Bosna Kompred i MNK Lukavac. Na kraju pobjedu su upisali domaći futsaleri rezultatom 4:3(3:1).

Gosti iz Lukavca bili su mnogo bolji protivnik u prvim minutama susreta, te stvorili su nekoliko prilika koje nisu uspjeli iskoristiti.

U 14. minuti brza akcija domaćeg sastava koju završava Jasmin Spahić za početno vodstvo domaćina. U istoj minuti, Damir Budnić povećava na 2:0, da bi četiri minute kasnije postigao i svoj drugi gol za 3:0.

Do poluvremena vidjeli smo još jedan gol onaj u mreži domaćina a strijelac je bio Damir Hodžić.

U nastavku susreta nakon jedne greške odbrane Lukavca Ahmad Brković pogađa za 4:1 u korist Bosne Kompred. Do kraja susreta golovima Sejdalije Bektića Lukavac je uspio da smanji na 4:3, ali to je  bilo sve od njih u ovom susretu.