14 kola bez poraza: Radničkom bod protiv GOŠK-a

Radnički je od samog početka utakmice preuzeo inicijativu, ali prvo poluvrijeme obilježila je gruba igra i malo prilika za pogodak.

U drugom poluvremenu nešto bolja igra gostujuće ekipe. Iz akcije u 60. minuti utakmice siguran je bio Željko Malčić – 0:1.

10 minuta kasnije Mujagić poravnava rezultat, 1:1.

Pred sami kraj utakmice došlo je do prekida, kada je jedan od redara nasrnuo na trenera GOŠK-a, bivšeg trenera Radničkog, Darka Vojvodića.

Radnički: Baščelić, Šubić, Jusufović, Ostojić, Jaganjac, Jahić, Čehajić, Mujagić, Mujić, Terzić, Širanović. Trener: I. Džindo
GOŠK: Sušac, Rozić, Bošnjak, Dodig, Malčić, Mornar, Stjepanović, Perić, Cvitković, Dujaković, Jelavić. Trener: D. Vojvodić

U narednom, 15. kolu, Radnički će u Jablanici odmjeriti snage sa domaćom Turbinom.