U konkurenciji 400 takmičara: 10 medalja za takmičare KK “Sensei”

U nedjelju, 12.05.2019.godine u Usori održan je 10.jubilarni karate turnir na kojem se okupilo oko 400 takmičara iz 34 kluba BiH.

Na ovom turniru učestvovali su mladi takmičari KK Sensei Turija-Lukavac koji su osvojili 10 medalja, 2 zlatne, 2 srebrene i 6 bronzanih.

Zlatne medalje osvojili su Amar Hodžić, borbe 13godina preko 55kg, iAmina Huskić  borbe 13godina preko 54kg.

Srebrene medalje osvojili su;Nejra Softić, borbe 13godina do 49kg iAdin Hodžić, kate do 7.godina,

Bronzane medalje osvojili su:Mela Mujakić u kategoriji kate do 7.godina, Mija Hamustafic u kategoriji kate 8.godina, Edin Delmanovic, kate 8.godina Armin Halilović,  kate do 7.godina Adi Mustafić, kate 9.godina  iAmar Muratović, kate 9 godina.